Kölcsey ovi

„ Hallottam és elfelejtettem.
Láttam és emlékszem rá.
Csináltam és megértettem.”
(kínai közmondás)

Épületünk jól megközelíthető helyen, a város központjában, csendes lakótelepi övezetben helyezkedik el. Óvodánk négy osztatlan csoporttal, átlagosan 25 fős gyermeklétszámmal működik. Az összetartó nevelői testületünk már régóta segíti egymást a nevelő-oktató munkában. Jellemző ránk a gyermek és tevékenység központúság, ezáltal gyermekeink színes, aktív hétköznapokat élhetnek át.
Tárgyi feltételeink jók. Külön említést érdemel, hogy épületünk tornaszobával rendelkezik,mely nemcsak a mozgásfejlesztés lehetőségét biztosítja, hanem a különböző rendezvények megszervezésére is jó helyszínt kínál.
Sok programot szervezünk, ahol szülő és gyermek együtt tevékenykedhet, közös élményeket élhet át.
Az élhetőbb jövőért kiemelt feladatunknak tartjuk a környezettudatos nevelést, a gyermekek és a szülők szemléletének formálását.
Az óvodai nevelésen kívül még külön foglalkozásokon vehetnek részt, mint a – néptánc, – hittan, – szivacs-kézilabda.

Csoportok

KATICA CSOPORT

Weisz-Hődör Mariann

Szitás Stang Dóra

dajka: Barcsay Gáborné

NYUSZI CSOPORT

Kulisityné Finta Ágnes

Ferencz Zsófia

dajka: Nyulász Zsoltné

SÜNI CSOPORT

Ladics Istvánné

Osztrocska Eszter

dajka: Póliné Vass Zsuzsanna

MAZSOLA CSOPORT

Boda Irén

Zsédei Judit

dajka: Koch Józsefné

Farsangi fotók: Itt megtekinthetőek!