BEIRATKOZÁS ÉS ELSŐ SZÜLŐI ÉRTEKEZLET

Happy Kids viajando en tren, colorida ilustración vectorial - arte vectorial de Aire libre libre de derechos

Kedves Szülők!

2020. augusztus 18-án 9-órakor szeretettel várjuk Önöket és óvodás korú gyermekeiket óvodai beiratkozásra és az első szülői értekezletre, ahol a hivatalos dokumentumok és adatok egyeztetése mellett találkozhatnak a leendő óvodapedagógusokkal is.

Kérjük, az alábbi hivatalos dokumentumokat hozzák magukkal:

–        A gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló hatósági igazolvány, lakcím kártya, TAJ kártya, adóazonosító jelet tartalmazó kártya, friss orvosi igazolás.

–        A szülő személyazonosságát igazoló hatósági igazolvány és lakcím kártya.

Beiratkozás és szülői értekezlet helye: Szekszárdi 1. Számú Óvoda Kindergarten, Szekszárd, Kölcsey ltp.15.

Anne-Babalara İmani Tavsiyeler